| Myersman a întrebat:

Hey. imi merge jocul two worlds cu asta. si daca Nu cum fac sa-mi mearga

processor:Intel(R) Pentium (R) 4 cpu 2. 80GHz (2Cpus)

memory: 2040mb ram

directX version: DirectX 9.0c

total memory: 128.0 mb

disk free: 25 GB

Chip type: Intel (R) 82915g/GV/910GL Express Chipset

curect dislay mode: 1024x768 (16bit) (60Hz)

Daca nu ce-mi trebuie sa-l fac sa mearga?

Funda. :X

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Iti merge

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Two worlds merge pe DX 9.0c. Dar nu e compatibil cu oricare placa onboard, deci e o chestie de noroc.

"Daca nu ce-mi trebuie sa-l fac sa mearga?"

Cumpara-ti alta placa video normal :))

Two worlds (primul) e un joc slab apropo. Vezi lista de aici pentru jocuri mai bune, care garantat o sa-ti mearga pe placa ta video. daca vrei RPG incearca: Gothic 2 Gold, TES Morrowind, TES Oblivion sau Fable The Lost Chapter. lista aici
Http://www.tpu.ro/......celeron-2/

Răspuns utilizator avertizat