| Anonim0123 a întrebat:

Hey imi poate spune si mie cineva in jocul Mario Forever cum sa omori "dragonul" acela verde? si cum se poate salva jocul adica ce ai facut pana undeva?

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Deci salvarile in jocul Mario sunt automate. Exemplu! daca ai murit de 6 ori pe level 3 incepi jocu din nou de la level1! Nu nu se poate salva manual jocul. Draonul il omori cu gloante trebuie sa ai gloante cand ai ajuns la el daca ai ajuns la el si nu ai gloante esti mort