| CllaraCllary a întrebat:

Hey! Mi-am descarcat imvu credits generator de pe imvucreditsgenerator.wordpress.com si cand deschid arhiv arar si dau pe aplicatie imi d alogin.Si numele meu pe imvu e cu itere mari si imi spune sa inchid caps lock-ul.Intrbarea mea este de la ce cont sa ma loghez? Ca nu arata ca generatorul de credite din imagine...

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

La ora actuala, pe internet, nu exista niciun hack IMVU functional pentru download public! Ceea ce ai descarcat, este mai degraba un virus.