| Rudenco_Teodora_1999 a întrebat:

Hey! mi-am instalat google si mi-au disparut din extensii. In schimb, cand intru pe un joc sau pe facebook, imi apar in partea de jos reclame. Si nu ma refer la reclamele alea ca de pe youtube, de exemplu. As vrea o extensie care sa imi dispara reclamele din partea de jos a ecranului.
P.S.: stiu deja de AdBlock.
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Ia programul "Malwarebytes" si da-i o scanare. Cel mai probabil iti va gasi si virusi si iti va gasi si acea extensie problema si o va elimina din momentul ce va termina de scanat si ii vei da tu sa elimini virusii si programele problema. Vei scapa de reclame.