| zitiala a întrebat:

Cum scap de reclamele online? am instalat deja adblock plus dar nu s-a intamplat nimic. (nu mai am si alte extensii)

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adblock trebuie „învățat" ce să blocheze, altfel nu face mai nimic!

| Xpressurself a răspuns:

Adblock merge foarte bine.
urmeaza preferences/apoi filter subscriptions/add subscriptions si cauta rolist+easy list si selecteaza apoi da add. daca mai folosesti si alte limbi decat romana procedeaza la fel. revino cu intrebari daca este necesar.

| Lewandowski a răspuns:

Am patit si eu asta si pana nu am reinstalat windows-ul nu am scapat de ele! Asa ca e cea mai buna varianta!