| Pissi999 a întrebat:

Hey.Mi-am uitat parola la Facebook. Unde sa dau ca sa-mi trimita email sa o pot schimba? P.S.am mai uitat-o o data. Fundita:*

Răspuns Câştigător
| asdfghjklmnop a răspuns:

De regula, cand intri pe facebook, exista un buton sub casuta unde scrii parola, "Forgotten your password?" sau "Ti-ai uitat parola?" sau ceva in acest gen. Apoi, dupa ce dai click acolo, scrii email-ul si dupa, te duci pe mail-ul tau si dai click pe linkul de verificare pentru a schimba parola.