| jose1234 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la facebook si cea de la email, cum pot sa aflu parola de facebook?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand iti scrii emailul sub caseta cu parola iti apare o intrebare cu "Ai uitat parola?" Si dai acolo urmezi pasii si gata

| jose1234 explică (pentru anonim_4396):

Asa am facut dar nu imi pot accesa email...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca nu ai scris-o undeva sau nu ai spus-o unui prieten ca poate asa o gasesti.

| AlexRobert30 a răspuns:

Pai la e-mail dai pe "Ai uitat parola?" si trebuie sa raspunzi la intrebarea de siguranta care ai ales-o tu cand ai facut contul.

| jose1234 explică (pentru AlexRobert30):

Nu imi da cu intrebarile alea...imi da cu sms pe fostul numar de tel...