| Loreen777 a întrebat:

Hey! Pentru cei care se joaca pe Stardoll...Cam de cate voturi ai avea nevoie pentru a deveni NCG? Multumesc, dau funda.

4 răspunsuri:
| OoGAGoO a răspuns:

Pai in jur de 500 de voturi.App care e contul tau de SD?:-D

| Loreen777 explică (pentru OoGAGoO):

Contul meu e EmeraldEmily999, dar gresesti, fiindca eu am fost NCG si mi-au trebuit in jur de 40-50 de voturi.Am pus intrebarea ca sa vad cu cate au devenit altiihappy

| OoGAGoO a răspuns (pentru Loreen777):

Poate dar acesta este rasp. aprox. corect. si nu ai cum cu 40-50 de voturi.dar in fine.

| Loreen777 explică (pentru OoGAGoO):

Pai na, fiecare cu parerea lui, eu alaltaieri am castigat NCG si sunt sigura ca nu am avut nevoie de mai mult de 40 de voturi.