| GiGeLVaSiLe a întrebat:

Hey. Poate ca stit jocul online runescape.Eu n-am mai jucat de vreo 3 ani dar acum vreau sa ma reapuc dar nu-mi merge, siteu-l a avansat.Cum pot sa fac ca runescape sa mearga pe un calculator:AMD sempron processor 2200+, 256MB RAM, radeon 9200 series, 80GB HDD?

2 răspunsuri:
| maus09 a răspuns:

Pai daca e online presupun ca nu cere resurse pc multe cauta alt site poate a avut ala problema

| DureX93 a răspuns:

E din cauza pc-ului. Am calc cu procesor mai bun ca al tau, 1gb Ram, 160 gb HDD si tot nu imi merge. La facut prea avansat. Grafica noua si complicata. Schimbati calcu. Stima