| Takumi333 a întrebat:

Hey prieteni! Am un canal de YouTube și nu prea ști u ce să postez. NU FAC VLOG-URI! Postez videoclipuri făcute din imagini (slideshow). Voi ce îmi propuneți?

2 răspunsuri:
| Adi39 a răspuns:

Daca vrei sa incepi sa postezi pe Youtube trebuie sa postezi zinic. Cele mai populare jocuri sunt PUBS CS:GO Minecraft si Fifa 18 recomand sa pui cate un video din fiecare zilnic din aceste jocuri sau mai sunt multe altele eu am dat ex din cele mai bune (daca te-am ajutat vreau funda)

| Takumi333 explică (pentru Adi39):

Scuze dar nu sunt gammer. Postez curiozități, TOP5, teste etc. făcute din imagini. Nu postez regulat.