| djady350 a întrebat:

Hey Prieteni si TPU ajutati-ma si pe mine va implor! Am ps2 cu cipul bagat in el.adica modat cu free mc boot parca! fara sa vreau am sters programul de pe memory card. acum nu mai merg jocurile facute de mine pentru ps2.cum fac sa pun din nou acel program pe card. jocurile dle faceam pe calculator cu ESR Disc Patcher.VA IMPLOR MA POATE AJUTA CINEVA? faza e ca nici macar nu-mi zice daca nu e bun CD-ul inainte imi zicea cand nu era modat!(imi zicea ca nu e format ps2 cand nu era modat)! VA IMPLOR ajutati-ma! nci macar nu mai stiu care era siteul oficial al acelui program.parca era free MC boot! http://bootleg.sksapps.com/tutorials/fmcb/memor32.php Asta e siteul programului Freemc boot pentru ps2.si nu stiu cum sa pun pe memorycard programul.va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| iHack a răspuns:

Te duci pe gogle, cauti meseriasi care modeaza dracia ta, si le zici modare permanenta. Si gata, nu mai ai nevoie de nici o memory stick sau alte dracii