| Endrew a întrebat:

Ce sa intampla daca cumpar un memory card PS 2, modat Free McBoot?
De ce beneficiez daca cumpar un astfel de card pentru consola mea?
Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai acel memorycard modat free mcboot te ajuta sa lansezi jocuri de pe stick sau hard, te mai ajuta sa redai filme muzica conectat prin usb si cel mai important te ajuta sa lansezi jocuri care nu le cumperi.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da, mai intai porneste programul de pe memorystick si apoi trebuie sa alegi dintr-o lista openps2loader,ceva cu ps2loader si apoi o sa vezi jocul acolo daca l-ai pus cu formatul bun