| Kakarotto2016 a întrebat:

Hey Salut! Imi puteti spune si mie jocuri ca serious sam, will rock sau ca doom 3?

2 răspunsuri:
| Brainyyuck a răspuns:

Vad ca vrei jocuri in care sa omori prosteste hoarde continue de inamici big grin favoritele mele. ai putea incerca seria dead space e ceva gen doom 3 cat despre serious sam e clasicul duke nukem ultimul joc din serie care e HD si nu se vede in patratele.

| Kakarotto2016 explică (pentru Brainyyuck):

La Dead Space este o problema acolo se vede si omul, eu vreau numai pusca sa se vada