| Horia_Andrei_1997 a întrebat:

Hey,salut TPU, imi poate spune cineva cum pot face sa imi fac un cont playstation store? Este necesar sa am cont ca sa pot descarca jocuri? Daca da, cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| Number27 a răspuns:

Link-ul s-a buguit aparent. Scrie pe Google : PSN Register si da click pe primul link. Te va duce direct la crearea unui cont de PlayStation.

1 răspuns:
| Number27 a răspuns:

Aici iti poti deschide un cont : https://account.sonyentertainmentnetwork.com/......e-account! input.action