| anonim_4396 a întrebat:

Hey, stiti ca sunt webfetti. Eeei, mi-am pus si eu unul la sageata de la mouse, iar acum nu stiu cum sa scap de el. Sincer, este cam incomod. Cum as putea sa'l dezactivez? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Marinake a răspuns:

Start>Control Panel>Printers of other hardware>Mouse>Pointers si aici alegi oricare vrei

1 răspuns:
| Cali_8586 a răspuns:

Te duci la Start, dai click pe Control Panel si la Other Hardware apare Mouse. Dai click si arata "Pointers", de acolo schimbi totul :3
fundita?