| Fu3Kyx a întrebat:

Hey Tbu am si eu o problema cu minecraftul cand intru in el mise inchide adica scriu numele si dau Enter Game si imi apare cu negru imaginea un pic si se inchide

Ami puteti spune si mie?
Va rog sa explicati concret

1 răspuns:
| AlexICAAlexel a răspuns:

Daca ai bagat moduri in el, intrii la %appdata%(daca ai windows xp scrii la run)-. minecraft-bin-minecraft.jar si dai open with winrar si fii sigur ca ai sters "META-INF"(desigur fara ghilimele)
Daca a aparut dintr-o data, trebuie sa updatezi cu o versiune mai noua, adica dai force update. Sper ca ti-am fost de ajutor!