| Dumitrescu_Andreea_1995 a întrebat:

:3.Stie cineva cum se numeste aplicatia aceea pe care poti sa stai cu 2 conturi simultan pe IMVU & aplicatia aceea cu care faci credite in Peer Review automat? Daca da, spuneti-mi va rog cum se numeste sau dati-mi un link de unde pot sa le descarc si eu.
Merci!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

1) Programul ce-ti ofera posibilitatea de logare pe doua conturi se numeste Sandboxie.
2) Peer Review automat, aici: .../photo.php

Link-uri utile IMVU:
AcademiaIMVU: www.facebook.com/AcademiaIMVU
AcademiaIMVU GRUP: www.facebook.com/groups/AcademiaIMVU (Peste 20, 000 utilizatori IMVU, de origine romana!)

1 răspuns: