| Pushy1601 a întrebat:

Acum vreo 5-6 ani am avut un joc pe calculator foarte fain cu o minge care spargeacaramizi si nu trebuia sa lasi mingea sa cada.Doar ca nu-mi mai aduc aminte cum se numea.Stiu doar ca la ultimul level era o chestie mare rotunda si roz care avea in centru un cerc verde si pe care trebuia s-o omori si chestia aia se tot invartea....si avea foarte multe power-up-uri.eu mai striu doar vreo 3:una se numea twins(care facea din bara aia cu care prindeai migea 2 dinalea), phantom(care iti facea la bara aia o fantoma verde cu care puteai prinde minge daca te miscai foarte repede)si flash care nu stiu ce facea.
Va rod mult daca stiti cum se numeste jocul sa-mi spuneti si mie.Dau FUNDA!:*:*
P.S.:nu era DX Ball happy

1 răspuns:
| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Ricoket sau ceva de genul (nu stiu exact numele)