| andreirapid a întrebat:

de cateva ore tot incerc sa gasesc niste jocuri clasice, pentru bunicamea ce va primi de la mosul un calculator >:!
Nu gasesc jocul acela cu o mingea si o suprafata verde pe care o mananci, asezi bilele in asa fel incat sa intre in gaura aia, parca mingea era o capsuna sau ceva rosu.
Si ala cu o minge si o bara jos iar cand atingi niste obiecte dispar. As avea nevoie de un raspuns acum!

5 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Tu crezi ca bunica ar juca altceva decit solitaire ( eventual)?

| andreirapid explică (pentru michelia):

Da, bunicamea a avut calculator prin 2004, s-a mutat la scoala, calculatorul a ramas aici, ma ajuti? Sti numele unui joc mentionat mai sus?

| andreirapid explică (pentru andreirapid):

La scoala ca profesoara happy

| michelia a răspuns:

Sorry, habar n-am despre ce povesteai tu acolo. Credeam ca de fapt cauti jocuri pentru bunica, de aia ti-am zis de solitaire.
Ai o bunica.....altfel happy

| andreirapid explică (pentru michelia):

O bunica altfel laughing? Pai jocul care il caut eu e de prin 90 tongue, mersi oricum!