| Ioana456 a întrebat:

Am 4 conturi pe care nu le mai folosesc unul lady popular de nivel 11 cum 600 de diamante multe haine la moda si o casa frumoasa, unul pe owr world nivelul4 si doua conturi metin cu multi bani va dau unul dintre acestea la schimb cu un cont moshi monsters peste nivelul 6 dar va rog trimitetimi parola si numele in mesaj -Privat-!

4 răspunsuri:
| romanyta a răspuns:

As vreau eu un cont lady popular dar n-am conturi moshi monsters...

| zuzugurl97 a răspuns:

Ce ai vrea in schimbul contului de lady popular?

| HeeD a răspuns:

Contul e pe metin2.ro?

| Ioana456 explică:

I tu ce crezi fetito?! Ca iti dau contul pe degeaba?! Are o gramada de bani!