| alexandru1452 a întrebat:

am bagat pe micro volts la redeem codul care-l transforma pe knox in mascota hippo dar cand am intrat pe cont am intrat la inventar si nu mia dta nimic stie cineva daca mai trebuie sa mai fac ceva sau daca am bagat codul gresit si daca stiti codul datimil si mie

Răspuns Câştigător
| predamicrovolts a răspuns:

Nu merge, e unul nou, ala e prea vechi! funda

4 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Ce prost cica numai merge rolling on the floor rolling on the floor asta e codu:
cKEhwEGWyu

| Mazal a răspuns:

Nu te lua dupa prosti astia codu e bun
cKEhwEGWyu vezi ca trebuie sa te loghezi pa sait pa urma vezi ca trebuie sa ai 15 la baterie

| AdrianDublu00 a răspuns:

Stiu ca e nou nu il stiu si eu va rog mult