| Ker0s3x a întrebat:

Am Cs LanT Final si nu stiu sa bag boti(m-am saturat sa joc pe sv cu toti codatii). La iceput imi da decat un singur bot. da nu-si ia arma in mana si tot merge intr-o parte.Cum bag boti mai multi.Acolo la new game nu-mi apare decat sa aleg mapa nu si cati boti sa pun si altele.Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuD a răspuns:

Intra in joc da click pe new game, faci ce setari vrei tu si dai start.
1. Dupa ce a inceput meciul dai click pe H
2.Iti va aparea un meniu.
3.Dai click pe add bot
4. Dai enable bot.
5. Dupa asta iar apesi H, si mergi din nou acolo dai add bot
6.Dai add terorist respectiv dai add c.t
7.La fiecare click adaugi cate unul, si tot asa pana ajungi la numarul de boti dorit.

Funda?

4 răspunsuri:
| ge0rgex a răspuns:

Downloadeaza de pe GOOGLE patch full bot+map mege 100%

| Tud0rMicu a răspuns:

Asa de pe net scrie frate download z.bot va merge il bagi in folderul cstrike happy ata FUNDA?

| Tud0rMicu a răspuns:

Ia de pe net asa z-bot download z-bot