| ionuku a întrebat:

am descarcat recent jocul naruto ultimate impac de aici http://narutofan.forumulmeu.ro/......c-download cel care a pus jocul nu prea m-a ajutat si ma intrebam daca stiti de ce nu mi se salveaza am insstalat tot ce trebuie la el si dupa ce termin de jucat dau save iar cand intru si dau load game nu imi apare nimic. Nu stiu ce sa fac am cautat peste tot ajutati-ma. Fundaaa!

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Jocul este de PS si il joci cu emulator?

| ionuku explică (pentru JohnnyWylde):

Nu

| JohnnyWylde a răspuns (pentru ionuku):

De fapt ba da. Naruto Shippuden Ultimate Ninja Impact e un joc lansat numai pentru PSP. De aia pe site-ul ala pe care ni-l arati noua iti arata corespondenta controller-tastatura. Chiar nu ai observat? Acum lasand asta la o parte chiar am sa iau si eu jocul sa vad de unde vine problema asta cu salvarile jocului. imi poti spune configuratia PC-ului tau?