| Justmeandmysmile a întrebat:

am downloadat un joc pentru o ora de pe big fish. Exista vreo sansa ca daca downloadez din nou pentru o ora da de pe alt site jocul sa imi fi ramas progresul meu in joc, ca sa nu o iau d ela capat? FUndita s fara raspunsuri simple de genul "Nu" sau "Da". reau si justificare ceva.

2 răspunsuri:
| dariusSTIE a răspuns:

Nu. N-ai cum sa pacalesti asa pe Big Fish. Si eu aveam un joc pentru o ora si s-a terminat chiar la final straight face. Insa am vazut ca oricum puteam sa ma joc in continuare doar daca cumparam full version. M-am resemnat si n-am mai jucat de atunci jocuri din astea. Eu zic sa faci la fel.

| Justmeandmysmile explică (pentru dariusSTIE):

De fapt se pare ca merge happy atata timp cat n-ai sters si vechiul joc.AM downloadat dupa de pe shockwave si a mers.