| Florin1616 a întrebat:

As vrea sa imi reinstalez windowsul si sa sterg toate programele insa as vrea sa imi pastrez salvarile dintr-o cariera pe fifa 17. Jocul este downloadat deci nu imi ramane salvat progresul. Exista vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Salut,
Ai putea să stochezi jocul pe un USB și după ce ai terminat reinstalarea să îl pui la loc.

| Dragomir_Seby_1986 a răspuns:

Din moment ce e joc crack-uit ar trebui pe undeva sa ai niste fisiere cu progresul/salvarile tale. Daca ai le pui pe un stick. Daca nu le ai iei din pc Tot ce ai legat de fifa si le bagi pe un stick.