| D3n156 a întrebat:

Hey TPU.Am fost mai demult la o fata....se juca un joc pe calculator..era instalat.Era ceva cu niste zombii pe o insula si erau ascunsi peste tot...si la nume era ceva cu "island". Stie cineva cum se numeste jocul, sau mai bine sa dea un link de unde as putea descarca jocul(sa nu descarc virusi)
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead Islandwinking Si este o serie intrega oricum linkul nu ti-l pot da deoarece daca il dau imi da mesja ca incurajez pirateria deci cel mai bine e sa il cumperi din magazinwinking