| Clau11RTZXShp a întrebat:

am nevoie de ajutor :/. acum o zi mi-am facut cont pe 4story dar apoi cand sa intru pe cont imi cerea parola dar la inceput nu a pomenit nimic de vreo parola si nu mai sh cum sa intru pe cont. dau funda celui care imi va da un raspuns corect happy

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Http://www.4story.ro/? kid=a-23333-02233-1105-b350717d.Funda?

2 răspunsuri:
| Victor7boy a răspuns:

Buna! Tu trebuie sa iti faci un cont nou si sa intri sa te inregistrezi pe site-ul celor de la 4story nu alte porcarii.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Clau11RTZXShp explică (pentru Victor7boy):

Daca imi dai si saitu ala de pe care trebuie sa imi fac cont funda e a tawinking

| Victor7boy a răspuns (pentru Clau11RTZXShp):

Http://www.4story.ro/? kid=a-23333-02233-1105-b350717d.Funda?