| Miruna598 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...ieri am instalat GTA IV am urmarit pasii de pe youtube...am facut a mers pana la un momendat apare imaginea cu PLAY si dau pe ea si imi apare : Grand Theft Auto IV - Activation si dau Next si imi spune sa bag SERIAL dar habar n-am ce sunt alea crying ma ajutati?

3 răspunsuri:
| b06dan1x7 a răspuns:

Serial e un cod de gen 11111-11111-11111-11111-11111
nu e acest cod. trebuie sa copiezi acel fisier in folderul unde ai instalat gta 4. ok? daca faci asta nu iti mai trebuie serial...
LA multi ani si succes

| stefan28F a răspuns:

Si eu am mare nev de serial nu stiu de unde il iau((

| Nistor_OnNe_2000 a răspuns (pentru stefan28F):

Si eu eu l-am cumparat si imi cere serial ):