| Inoue a întrebat:

Am o intrebare adresata celor care joaca metin2Ro:am un caracter saman/vindecare lv 30 si vreau sa antrenez skillu Chemarea Fulgerului.Am cartea de competenta dar cand vreau sa o citesc imi zice ca, competenta nu este destul de inalta pentru a o antrena chiar daca nivelul skill-ului este 9. Ce e de facut?
Fundită!

2 răspunsuri:
| SLY11 a răspuns:

Nu te lasa sa antrenezi acea abilitate pentru ca trebuie sa fie cel putin la maestru1(cand abilitatea este portocalie sau la maestru2 rosie) ca sa o cresti cu o carte.

| SLY11 a răspuns:

Nu poti antrena abilitatea pentru ca trebuie sa fie la maestru1(portocalie),sau mai mult pentru a creste aceasta abilitate cu o carte.