| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa pun aura sabiei pe metin2?
Am cartea competentei dar cand dau pe ea zice: Aceasta competenta nu este destul de inalta pentru a o antrena cu o carte.
Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Trebuie sa ai M1 la aura sabiei (trebuie sa pui puncte la ea pana ajunge la M) dupa aia o antrenezi cu carte sa se faca M2

| Crișan_Dănuț_1988 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Pai da dar eu am M1 si tot nu ma lasa! Ce sa fac

| mihaitza232 a răspuns:

Pai sti ca la fiecare nivel iti da 1 punct de deprindere.cu alea plusezi aura pana ajunge la m iti trebuie 20 de puncte. dupa aceea o paci la m2 cu carteea dai clic dreapta pe carte

| kid69 a răspuns:

Pai de obicei pe metin se cresc magiile pe rand...adica sati explic...la lvl 5 cand ti le iei bagi cate 1 punct de fiecare dupa ce ai facut asta bagi toate punctele pe o magie care de obicei sa face m1 la nivelul magie 17, 18, 19, 20 depinde cum ai noroc dupa astea poti da pe 1 carte de competenta daca iti reuseste iti e m2.
La m2 iti trebuie 2 carti...la m3, 3 carti ....ma rog intelegi idea.
Daca ai gresit ceva la magii sau le vrei altele pana la lvl 30 poti sa te duci la Femeia Batrana si sa dai Deprecierea Deprinderilor

| HJ_Seby_1984 a răspuns:

Daca aveam competenta doar sa o cresc era usor. Am doar atacul sabiei pe care l-am crescut pn la 20, crezand ca asa o sa pot pune aura. Acum a trecut la fulgerul sabiei m1 si cand dau clic dreapta pe cartea competentei aura sabie tot asa imi zice: Aceasta competenta nu este destul de inalta pentru a o antrena cu o carte. Nu inteleg la care competenta se refera. la aura sabiei se intelege. Dar cum am zis la mine aceasta competenta nu apare in tabel