| Robert_George_2001 a întrebat:

Am o intrebarebig grine unde pot descarca Grand Theft Auto Vice City fara virusi si gratis?

Multumesc anticipat!
Funda!

Răspuns Câştigător
| alecsi a răspuns:

Salut Robert!
Aici o sa iti arat pasi cum sa descarci ok?
Deci prima data cauta pe google uttorent sau bitorent downloadeaza unul instalezi si il lasi in bara bagat
Intri din nou pe google si scrii tpb dai pe primul si cauti Grand Theft Auto Vice City, iti va da niste rezultate il cauti pe cel mai bun si dai click pe el si nu dai download sub este un magnet dai pe el ai inteles?
Astepti sa intre in uttorent sau bittorent dai unde sa se salvezi, astepti descarcarea si iti urez have fun!
Sper ca te-am ajutat!
Doresc si eu fundita aceea!

2 răspunsuri:
| Voorhees a răspuns:

Pur și simplu scrii pe net download GTA va și vezi rezultatele.
Totuși să nu iei de pe softonic că acolo sunt multi virusi