| 5uMMeR a întrebat:

Am o intrebare la care chiar am nevoie de un raspuns! Joc Minecraft, si mi-am facut un Resource Pack Original, pe care vreau sa il public! Adica, vreau sa il postez pentru a-l descarca si alte persoane. Stiu cum sa fac asta, am postat pe mediafire textura care este in versiunea 0.1 Alpha! Am pus si pe youtube un video, dar din pacate am decat vreo 50 de descarcari! Cum pot face sa creasca descarcarile? Aveti un link mai jos pentru a vedea pe youtube textura!
https://www.youtube.com/watch?v=KMZ-gZvIHY8

1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

In primul rand trebuie sa arate bine..multi cauta 3d lucruri asemanatoare ca in viata reala.
inscriete pe siteuri gen resourcepack sau cauta pe google minecraft texture pack si iti da siteuri, te loghezi si shareuiesti cu altii munca ta.
bafta