| Gheorghita_Ervin_2000 a întrebat:

Stie cineva un link pentru ViperBite resource pack pentru minecraft?

5 răspunsuri:
| Gheorghita_Ervin_2000 explică (pentru RareşTPUro):

Ma refeream la cel cu inimi verzi si cu un mare VIPER scris in inventory...
Adica asta-->http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| RareşTPUro a răspuns (pentru Gheorghita_Ervin_2000):

Nu le are in descrierea videoclipului?

| Gheorghita_Ervin_2000 explică (pentru RareşTPUro):

Nu...ca e din ala premium facut la comanda dar am inteles ca exista si free de downloadat de pe mediafire dar am cautat si nu am gasit...

| Gheorghita_Ervin_2000 explică:

Dar eu ma refeream la cel cu inimi berzi si ala smecher cu un Viper mare scris in inventori...adica ala cu verde si negur..atat!