| AleX_3918 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi : Ce alegeti dintre fifa 2011 si pes 2011? Ca nu stiu care e mai faina. Vreau sa descarc 1 din 2 si nu stiu care e mai buna la grafica, la gameplay. Stiu doar ca fifa 2010 e faina dar 2011 habar nu am. La cel mai bun si complex raspuns dau FUNDA + VOT! Ca sunt in dilema. Mersi anticipat si vreau cat mai multe raspunsuri.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fifa 2011...
pes poate are o grafica mai buna...dar stii eu prefer un gameplay mai realistic, decat o grafica mai buna

| username a răspuns:

De fapt PES e mai realist si ca grafica si ca gameplay.
Eu itir ecomand sa le incerci pe amandoua, pana la urma decizia finala iti apartine.

| clautzuuboy20 a răspuns:

Pes 2011 e mult mai realistic si fifa 2010 e mai buna decat 2011 deci iti recomand Pes! bafta.

| SMaricel a răspuns:

Intra pe pagina asta si iti lamureste dilema http://games-database.blogspot.com/......resii.html