| UchihaSasuke a întrebat:

vreau si eu sa stiu care sunt noile jocuri din 2010-2011...gen actiune, aventura
mersi anticipat!winking dau funda pentru cele mai bune jocuriwinking

Răspuns Câştigător
| EpicWIN a răspuns:

Just Cause 2, Mafia 2, Dragon Age II sau Dragon age :O (sunt foarte frumoase si primul si sequel), Assassin's Creed II, BrotherHood sau Revelations care apare toamna asta., Avatar : The last airbender, Batman : Arkham Asylum, Darksiders, Devil May Cry 4, HP : deathly hallows part 1, Star Wars : Force Unleashed 2, Ninja Blade, Prince of Persia The forgotten sands, Saw ( Groaza ), si Daca iti plac si RTS-urile : Heroes of Newerth, DotA, League of Legends, DotA 2 ( coming soon ). Funda?