| alexSMK44 a întrebat:

am o problema la cs 16, cand intru pe un server ori care server mi se inchide cs-ul simi apare FATAL EROR file read failure cum fac cami mearga din nou DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Instaleaza cs-ul din nou. ai intrat pe un server si ti-au stricat config-ul cred

| alexSMK44 explică (pentru Lvrkiosif):

Milam instalat pana acum de 2 ori

| petrescuionut a răspuns:

Fii atent intra in foldarul unde ai jocul instalat si ai vazut cati apare acolo half life dai acolo setari si dai la video si iti apare 3 prosti delea cu video dai parca pe a doua sau a 3 sau iale pe toate la rand

| Lvrkiosif a răspuns:

Intai dezinstaleaza cs-ul si sterge tot folderul cu cs...