| CadavrulVesel a întrebat:

Am o problema cu cs'ul meu :s. Cand vreau sa intru pe un server iese din joc si imi apare o eroare file read failure. Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Dairou a răspuns:

Salut CadavrulVesel, sper ca iti voi fi de ajutor, cu urmatorul raspuns. Eroarea File Read Failure poate fi cauzata din cauza hartii serverului. Adica daca tu ai o harta numita de_dust2 si downloadata de pe internet, serverul o poate avea altcumva, adica nu coincid. O alta problema poate fi sa ai fisiere in cstrike.wad, exemplu awp_rooftops.wad, si serverul poate are awp_rooftops.wad, dar altul, care nu coincide cu al tau.
Deci trebuie ori sa stergi toate mapele, ori sa iti reinstalezi cs-ul. Daca ti-am fost de ajutor, dupa ce incerci, si daca e cu succes, imi poti da fundita?
Multumesc.

| CadavrulVesel explică (pentru Dairou):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| CadavrulVesel explică (pentru Dairou):

Poti sa imi lasi id tau sa vb?

| Dairou a răspuns (pentru CadavrulVesel):

Newkrrw este id meuwinking Poti sa imi da add.

4 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Nu e bun cs-ul dezinstaleazal si descarcati Counter-Strike.1.6-BTM