| JohnCena02 a întrebat:

am o problema la cs.Deci cand dau /rankstats sau /top15 imi arata imagine neagra nu merge si cand intru pe cs trebuie sa-mi pun mereu numele iar nu il am pus. Am incercat sa-l reistalez sa-mi iau alt cs, dar degeaba.Ce pot face?

10 răspunsuri:
| WeeK3nD a răspuns:

Scuze,nu inteleg ce vrei sa zici, poate /ranksts sau /top15 sunt bugate de la server, incearca si alt server, cat despre nume nu te inteleg ce vrei sa zici

| JohnCena02 explică (pentru WeeK3nD):

Ma daca nu sti nu raspundex(x( pe toate serverele nu-mi merge si adica imi pun numele abc si ies si intru iar am numele RcPLayer si trebuie sa-l pun iar si iar si mereustraight face

| WeeK3nD a răspuns (pentru JohnCena02):

Nu stiu ce cs-uri folosesti tu, dar incearca lant final, o sa ai numele LantFinal la inceput, dar dupa ce il schimbi o sa iti ramana acelasi.

| JohnCena02 explică (pentru WeeK3nD):

Chiar lant final am straight face|| si am incercat si altele

| WeeK3nD a răspuns:

Incearca sa mergi la folderul unde ai cs / csstrike / userconfig si undeva gasesti "name..." si acolo schimbi cu numele tau.

| JohnCena02 explică (pentru WeeK3nD):

Pai da, dar top15 si rankstats?straight facemai important asta? ce pot face

| WeeK3nD a răspuns:

Incearca sa contactezi un scriper...Te poate ajuta el, eu nu prea am experienta in domeniul asta, cauta scriper pe comunitatile de gaming mai populate.

| JohnCena02 explică (pentru WeeK3nD):

Si ce-i ala imi poti spune?rolling on the floor

| WeeK3nD a răspuns:

Scriperu se ocupa de adonsuri,si de cs, scriperi sunt cei care au inventat cs-ul, nu doar l-au modifcat, ei au facut tot ce tine de cs, el seteaza tot in cs