| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la Dota 2 l-am descarcat depe Steam si cand vreau sa intru in el imi spune ca se conecteaza la reteaua Dota si am asteptat vreo 2 ore si nimic... Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Antyss08 a răspuns:

Salut!
Știu și eu de faza asta cu așteptatul, pâi sistemul jocului caută jucători începători ca tine, și asta durează.
Nu e o problemă tehnică, râbdare până găsește jucători de nivelul tău.
Cu cât nivelul "level" tău de experiență e mai mare cu atât jocul va găsi oponeții mai repede.