| Barbeqiu a întrebat:

Am o problema legata de facebook.(joc) la Top eleven be a football manager imi cere jetoane pentru a achizitiona playeri dar am ramas fara jetoane. Am castigat un campionat pe locul 1 dar, dupa sezon miau scazut la toti cate 1 stea si+ cate 2 puncte din aptitudinu, nu prea inteleg de ce...am 2, 5 M dar nu pot achizitiona jucatori noi.
Intrebarea mea este, de unde pot lua jucatori fara jetoane sau cum pot primi / dobandi jetoane (fara chestii ca de genul cumperi, sa intru pe siteuri retrovizoare ca sa imi fac cont cu bani in parteneriat cu facebook ca sa achizitionez credits, doresc mesaj clar). argumentati + instructiuni daca puteti link cu un video sau ceva ( daca puteti trimitetimi un hack sau dati-mi un link de hack daca nu se pot lua gratis )
P. S. : linkul de hack sa fie bun + sa functioneze, si sa nu ceara idu/parola de la facebook.

Răspuns Câştigător
| djragan a răspuns:

Pai trebuie sa "semnezi niste contracte" si iti da 1 token pe zi timp de un sezon...dar daca vrei iti dda 20 de token numai odata si cate 1 token daca castigi meciuri in campionat.
Deci:
-jos, in meniu este o imagine cu niste bani(finante)
-te duci la Tv rights care se afla putin mai sus de venituri
-semnezi un contrac...pe care-l vrei si atat
Eu de ex am luat un contrac la care imi da 1 token pe zi si 1-2 daca intru 4 zile la rand.
Jucatori fara token nu exista.

3 răspunsuri:
| Barbeqiu explică:

...tiam vazut raspunsul djragan as vrea sa iti dau funda dar din pacate nu mi-a aparut inca raspunsul in intrebare.Desi am citit la profilul tau raspunsul dat multumesc mult cand o sa vad numele si raspunsul o sa-ti dau cu cea mai mare placere funda. Apropo da-mi id tau de facebook poate ma mai ajuti si cu altele (sau da tu add Barbeqiu chily ) ma gasesti akl din buc si dai add

| Barbeqiu explică:

Acu mi-am dat seama credeam ca imi ia cate ceva.nu eram sigur daca stiam aveam deja o groaza de tokens si jucatori foarte buni...multumesc app mai doresc niste sfaturi pentru top eleven be a football manager

| djragan a răspuns:

Nu te gasesc pe facebook...da tu add la Cosmin Vintila