| Alin2017 a întrebat:

Am o problema, sper ca ma puteti ajuta, mi-am bagat un Metin2 si cand deschid metinu ami apare o eroare ex,,?" semnul intrebari si sa dau da sau nu, cum pot scapa de ea, am Windows Xp? Am incercat tot felul am sters metinu, l-am instalat iarasi dar nimic.

5 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

Intra frumos pe google.ro si descarca NET Framework 2 / 3 / 3.5

Succes happy

| Alin2017 explică (pentru RoBoT93):

Din cauza lui?

| RoBoT93 a răspuns (pentru Alin2017):

Da tongue

| Alin2017 explică (pentru RoBoT93):

Am bagat dar tot asa, alta solutie

| RoBoT93 a răspuns (pentru Alin2017):

Intra pe google.ro -> Download Microsoft Visual C++ ( pentru ce windows ai si in cati bits )