| anonim_4396 a întrebat:

Hey tpu.Am primit teapa de la un baiat de pe Facebook si aveam un cont cu multe chestii si nu stiu ce sa fac am vrut sa sun la politie dar ma faceam de ras si chiar m-am chinuit mult pentru contul ala.Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Private222222222 a răspuns:

Daca mergi la politie, nu te faci de rusine, dar nu cred ca ei vor face ceva deoarece, tu ai dat efectiv acel cont de buna voie si sigur scria pe acel site/joc la EULA sa NU iti dai informatiile de la cont. Nu ai ce sa faci daca scrie in EULA sa nu dai contul.