| TheAvenger112345678901 a întrebat:

am si eu o intrebare....Cand eram mic ma jucam un joc despre World War 2, tot ce mai stiu despre el este ca, pe carcasa avea 2 SUV-uri americane si un elicopter iar jocul era de strategie, are idee cineva cum se numeste?

4 răspunsuri:
| Dddsasul a răspuns:

Am eu unu vechi care seamana cu descrierea ta, se numeste Sudden Strike II si eu il jucam cand eram mic, nu stiu daca e exact ceea ce cauti dar este in genul respectiv.

| TheAvenger112345678901 explică (pentru Dddsasul):

Hmmm nup, nu era nici asta, in schimb mi-am mai amintit niste detalii, acestea fiind ca la single player aveam de ales intre trei tari america rusia siii din cate imi amintesc iran parcahappy