| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare joc metin2fun regatul rosu si vreau sa ma mut pe cel albastru, fac ce trebuie, dau relog dar nu ma muta, de ce?!

Răspuns Câştigător
| AresLusitani a răspuns:

Pai poate esti casatorit sau esti intr-o breazla sau trebuie sa astepti un anumit timp pentru a te schimba in alt regat.

2 răspunsuri:
| Nightcore4Team a răspuns:

1.Daca ai un obect care shimbi regatu ii de la lv 50 sau 2. fa-ti alt cont fundita plz

| kazzot17 a răspuns:

Ar trebui sa fie un NPC care iti schimba regatul(parca Judy) daca nu, este un pergament, sau cam asa ceva...