| Protesk a întrebat:

Am si eu o problema cu metin2 ro.Cand il deschid sta vreo 5 s si mi se inchide si imi apare de la hack shield detect_hacking...de si nu folosesc niciun hack.sad Dau funda pentru raspunsul cel mai bun Help!

3 răspunsuri:
| xSkrillex a răspuns:

Vezi poate ai folosit mai de mult un hack si la detectat fiindca nu l-ai stres.

| Tyboly a răspuns:

Dezinstaleaza si intaleaza iar ca poate ai folosit un hack in trecut si nu l-ai sters bine.

| Protesk explică:

Deci acum vreo 3luni am folosit fish bot si m-a prins gm si am luat ban si a doua zi mi-a aparut detect_hacking dar am sters hack-ul