| skism13 a întrebat:

Salut am o problema cu metin2 ro, cand intru in el dupa vreo 2 min mi se inchide si apare o eroare DETECT_HACKING(check Code = 10301), nu am nici un fel de hack si am windows 8 (8.1), dau funda celui ce imi poate spun cum sa fac sa pot juca

3 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

thinking Cred ca daca reinstalezi metin2 ro iti va merge 100%. Funda?

| skism13 explică (pentru TheKillerOfKillers):

Deaba l-am instalatwinking

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru skism13):

Pai dezinstaleaza-l si pe urma sterge folderul 'Metin2'(adica cel in care era Metin 2Ro) si pe urma instaleaza-l.