| Snak3 a întrebat:

kiss! Am si eu o problemuta.Am o camera Web de la Microsoft careia i-am pierdut CD-ul cu driverul si stiu ca pe net pot gasi respectivul driver, dar ar mai fi o problema...Nu stiu modelul camerei Web.
Intrebarea ar fi: 'Exista vr'un program/ceva cu care pot afla ce model este aceasta camera Web? Introduc USB-ul in PC, il detecteaza... dar nu am driver sad HelP?
{[Funda&Vot]}winking

Răspuns Câştigător
| Bogdybgd a răspuns:

Salut! Uite,eu ma pricep destul de bine la chestii de genul acesta,si este destul de greu de explicat aici,cum se face,imi lasi printr-un PM id-ul tau,si vorbim pe mess,downloadezi programul Team Viewer,ca sa pot sa intru la tine in PC,bineînţeles cu acordul tau,tu o sa ai control, o sa poti sa ma laşi sau sa ma scoti de la tine din PC cand vrei tu, si acolo am sa incerc sa-ti repar camerahappy.