| Caba_David_1997 a întrebat:

am un switchboot by padmak si nu stiu cum sa selectez pe ce item sa schimb bonusul. ma poate ajuta cineva?
P.S dau funda+vot

4 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Dezarhivezi "Swtichboot-ul" in folderul metin-ului
Deschizi metin-ul ti se va deschide pe langa inca o fereastra, intri in cont si in fereastra care ti s-a deschis dai select language==>ok===>login
dupa pui itm-ul care vrei sa i fie schimbate bonusurile in Primul inventar Slot 1[prima casuta din inventar] dupa ce ai pus itm-ul in fereastra nou deschisa dai la slot 1 si selectezi bonusurile dai start si cam asta e tot

si ca sa iti raspund mai bine la intrebare "nu stiu cum sa selectez pe ce item sa schimb bonusul."

il pui in casuta 1 din inventar si in fereastra deschisa dai slot1 si selectezi acolo bonusurile le pui valoarile bonusurilor [5/10/15/20%]
si dai start

| Caba_David_1997 explică:

Deci am extras swotchboot-ul in foloderul de la metin dupa am intrat in swotchboot am intrat in metin am pus o bratara in prima casuta din inventar am pus pv 1, 5k si magie am dat start la slot unu si nu se intampla nimic

| Caba_David_1997 explică:

Dami id tau de mess sa vb pe mess poate imi explici mai bine sau dai add la bogdantutuianu77 big grin

| Caba_David_1997 explică:

Trebuie sters HackShieldu?