| Caba_David_1997 a întrebat:

am un switchboot by padmak si am o problema nu stiu cum sa pun de exemplu pe o bratara 15 magie eu selectez ce bns vreau la slot#1 pun bns si cand dau start nu schimba bns cum selectez pe ce iteme sa schimbe bonusul?

3 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Deci alegi acolo de exemplu rezistenţă magie da? În dreapta lui ai un număr(0) îl stergi şi pui cât este maxim rez magie 15. Şi el schimbă până ce îi vine 15 rez magie şi ce ai mai pus tu acolo.

| Caba_David_1997 explică:

Asa am facut si eu frate am pus bratara in prima casuta (patratel) si am pus 15 magie si 15 critica si cand am dat start nu se intampla nimic si cand tin clicku pe bara cu metinu imi da hack cu numele Strumfuletz ce il am si pe metin si metinu si cand dua pe hack incerc sa schimb si nu merge

| AnimalCMO a răspuns:

Salut. Pentru a schimba bonusul pune itemul respectiv ( Bratara ) pe prima patratica din inventar *
Daca nu merge nici asa intri pe Swich la Option ( Ultima ) Apoi acolo ai mai multe din alea... gen : " Cumpara automat 4/5, 6/7... tu de fapt sepectezi pe prima optiune. si ai niste numere ( 73267 ) dai schimba. si intre asta si inca unu ai timp intre schimb. ai ( 1000 ) schimba pe 1 si gata!
P.S : Daca nu merge add : Danemarkman@yahoo.com