| MsGeorgy17 a întrebat:

am un webcam intex It-305wc, l-am intalat, am dat restart dar tot nu mergesad nu stiu de ce...ast rasp

Răspuns Câştigător
| MaRiaN96 a răspuns:

Instaleaza si hardwaru
baga in spate mufa webului si vezi ca in dreapta unde e ceasul o sa apata ceva "new hardware detected" apesi acolo dai next next ...si ar trebui sa mearga
daca nu o sa apara baga mufa in alt slot

1 răspuns:
| MaRiaN96 a răspuns:

Ai instalat webu dar ai instalat si hardwaru?
adica vezi cand bagi in spate calculatorului mufa apare jos unde e ceasul ceva "new harware detected" apesi acolo si dai next next nu stiu cewinking
funda :*